Straipsnio turinys

Šių metų žiemos karnavalas baigėsi ir organizatoriai džiaugėsi rezultatu.

Perkūno savaitė
Buvo trys šeimos, kurios pateko į gyvenamąjį namą ir šešios verslo įmonės.
Gyvenamajame rajone 1st Place & People’s Choice atiteko Lamothe šeimai, o komerciniame padalinyje pirmoji vieta ir People’s Choice buvo Bussiere’s Quality Meats.

Skulptūrų konkursas
Hutchinsonų šeima 196 16th Ave laimėjo 2022 m. Kočreino žiemos karnavalo konkursą „People’s Choice for the Ice Sculpture“. Renginio tema buvo „Gamta“. Pirmąją vietą laimėjo Sackaney šeima. 2 vieta: Scouts, 438 11th Avenue, o 3 vieta buvo lygi: JA Brisson and Sons, 21, 5th Street ir Zoey ir Hannah Lessard, 583 Genier Road.

Honoraras
„Cadence King“ titulą laimėjo 92 metų Marcelis Claveau, o „Cadence Queen“ atiteko 81 metų Rosemary Stevens. „Villa Minto“ viloje Marie Chretien buvo karūnuota „Villa Queen“ su savo pirmosiomis poniomis Rita Lamarche ir Margaret Osmar. Vilos karalius buvo Rolandas Lamarche.

Paradas
Parado plūdurių nugalėtojais tapo JA Brisson, pirmą kartą švenčiantis savo 90-metį, antrasis Lamothe plūduras, o trečią vietą laimėjo Taykwa Tagamou Nation.

Whiskerino
Ilgiausia barzda ūsų konkurse atiteko Scottui Wylie su 34 mm.

Karaokė
Kochrane viešosios bibliotekos karaoke konkurso nugalėtojai buvo 1 vieta: Steph Benson, 2 vieta: Darlene Blackwell ir 3 vieta: Melanie Brisson su grupės nugalėtojais: „The Villa Minto“.

Pasagos
Pasagos turnyre dalyvavo septynios komandos, kuriose varžėsi tėvo ir sūnaus derinys – Charlie ir Michel Robin laimėjo bendrą turnyrą.