Marchandas pelnė du įvarčius, rezultatyvų perdavimą „Bruins“ ekipai pergalę prieš „Sharks“.

SAN JOSE – Bradas Marchandas pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą Bostono „Bruins“ komandai, kuri šeštadienį SAP centre 3:1 nugalėjo San Chosė „Sharks“.

Tai buvo pirmieji Marchando taškai antrose jo rungtynėse po grįžimo po šešių rungtynių diskvalifikacijos už grubų ir aukštai žaibišką Pitsburgh Penguins vartininką. Tristanas Džeris vasario mėn. 8.

„Visada malonu, kai įmuši įvartį, bet manau, kad dažniausiai buvau patenkintas tuo, kaip jaučiausi“, – sakė Marchandas. “Yra daug dalykų, kurie priešinosi mano kondicionavimo lygiui. Kai žaidi daug minučių, praleisti dvi savaites yra sunku, todėl buvau tikrai patenkintas tuo, kaip viskas jautėsi žaidime.”

Patrisas Bergeronas pelnė įvartį ir Jeremy’is Swaymanas keturias pergales iš eilės iškovojusios „Bruins“ (31-17-4) atmušė 15 kartų.

„Tai tikrai pirmoji gynybos pergalė“, – sakė Swaymanas. “Labai patenkintas tuo, kaip žaidėme prieš mane. Buvo smagu žiūrėti.”

Vaizdo įrašas: BOS @ SJS: Bergeronas įveikė Reimerį ir padarė 3:1

Timo Meieris pelnė įvartį ir Džeimsas Reimeris 11-ą startą iš eilės atmušė 34 kartus „Sharks“ ekipoje (23-23-6), kuri atmetė 16 metimų per sezoną.

„Pirmoje žaidimo pusėje šiek tiek lenkėmės, bet nepalūžome, o tai buvo gerai“, – sakė „Sharks“ treneris Bobas Boughneris. „Suteikėme sau šansą. Buvo daug metimų, bet nebūtinai buvo daugybė aukščiausios klasės progų.

“Problema ta, kad negalėjome praleisti pakankamai laiko. Iki trečiojo kėlinio negalėjome atlaikyti kamuolio. [In the third] mes nuolat kovojome, sunkiai dirbome, o vaikinai sunkiai žaidė vienas už kitą. … Pabaigoje turėjome keletą progų. Tikrai maniau, kad sulauksime atšokimo, bet to nepadarėme.

Marchandas po pirmojo kėlinio 14:24 išvedė Bostoną į priekį 1:0 Džeikas DeBruskasperdavimas per ledą paskatino jį atlikti riešo smūgį iš dešiniojo apskritimo.

Meieras antrojo kėlinio 12:50 minutę išlygino rezultatą 1:1, atlikęs vienkartinį jėgos žaidimą.

„Kartais būna sunku, kai žaidi tikrai gerai ir įmuši įvartį prieš tave, kai lengvai galėjome turėti keturis ar penkis“, – sakė Marchandas. „Bet tik ramybė [our] grupė, kur anksčiau šiais metais galbūt būtume nusileidę. Bet mes tiesiog tęsėme tai“.

Trečiajame kėlinyje 3:18 Marchand atmušė rezultatą 2:1. Taylor Hall pasiuntė perdavimą iš už tinklo, o Marchando smūgis atšoko nuo Reimerio peties.

„Kai mes pirmaujame trečiajame kėlinyje, tai vis dar yra mūsų darbas“, – sakė „Bruins“ treneris Bruce’as Cassidy. „Kaip ir šį vakarą, tikriausiai padarėme tai sudėtingiau, nei turėjome… Nemanau, kad mums tai gerai pavyko, kai grįžome į ledą, kad gautume naujų žaidėjų arba kada tai baigėsi. , aplink mūsų tinklą ar išsiveržimą, bet ką. Kaip jau sakiau, manau, kad galėtume palengvinti save.

Vaizdo įrašas: BOS @ SJS: Hallas įtaiso Marchandą antrajam įvarčiui

Finale 3:1 Bergeronas įmušė įvartį 19:20.

„Manau, kad 10 minučių stūmimas buvo šiek tiek alkanas [in the third]„San Chosė pirmyn Loganas Couture sakė. “Buvo gaila, kad to neturėjome žaidimo pradžioje, bet tikrai gerai atrodo. Iš tikrųjų galėjome gana lengvai išlyginti rungtynes. Tikriausiai tikrai nenusipelnė būti ten, “Reimsas” padarė. kai kurie dideli taupymai, bet mes galėjome ten būti.

PASTABOS: Rykliai pirmyn Andrew Cogliano buvo pavėluotas įbrėžimas, kad galėtų tvarkyti asmeninį reikalą. … Ryklių gynėjas Mario Ferraro antrajame kėlinyje patyrė apatinės kūno dalies traumą ir nebegrįžo. Jis bus iš naujo įvertintas sekmadienį, sakė Boughneris. … Bruins į priekį Jesperas Frodenas atliko du metimus 10:34 po to, kai trečiadienį buvo atšauktas iš Amerikos ledo ritulio lygos Providenso. Jis pakeitė Curtisas Lazaras, kuris ketvirtadienį per pratęsimą 3:2 patyrė viršutinės kūno dalies traumą prieš Seattle Kraken. … San Chosė atmetė 17 metimų per 6:2 pergalę prieš Los Andželo „Kings“ sausio mėn. 17, kai Meieris šešiais metimais įmušė penkis įvarčius. … „Bruins“ žaidė 0 prieš 3 ir yra 1 prieš 20 (5,0 proc.) per pastarąsias aštuonias rungtynes. Per pastarąsias 10 rungtynių „Sharks“ pelnė 30:31 baudinį (96,8 proc.).