Sorokinas atmušė 34 kartus, o „Islanders“ atmetė „Ducks“.

ANAHEIM – Ilja Sorokinas Niujorko „Islanders“ sekmadienį Honda centre 4:0 nugalėjo Anaheimo „Ducks“ 34 kartus.

Tai buvo penktasis Sorokino uždarymas šį sezoną. Jis yra antras NHL Jokūbas Markstromas Calgary Flames (aštuonios).

„Sorokinas padarė keletą didžiulių atakų, kai jiems to reikėjo“, – sakė Niujorko treneris Barry Trotzas. “Jis nusipelnė uždarymo”.

Vaizdo įrašas: NYI @ ANA: Sorokin 34 taupo, kad būtų uždaryta

Casey Cizikas pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, ir Rossas Džonstonas atliko du rezultatyvius perdavimus „Islanders“ (20-21-8) komandai, kuri antradienį Kolorado „Avalanche“ baigsis penkių rungtynių išvykoje 2-1-1.

„Mes turėjome visas linijas“, – sakė Cizikas. “The [defensemen] žaidė tikrai gerai, o kai turėjome kokių nors gedimų, Ilja buvo šalia, kad stipriai išgelbėtų.

Anthony Stolarz 18 atmušimų atmušė „Ducks“ (25-21-9), kuri pralaimėjo dvejas pastarąsias rungtynes ​​ir ketvirtą kartą šį sezoną buvo uždaryta. Džonas Gibsonas buvo nepasiekiamas dėl ligos.

„Turėjome keletą progų įmušti, bet jų vartininkas buvo taškas“, – sakė Anaheimo treneris Dalasas Eakinsas. „Atrodė, kad viskas, ką mes metėme į jų tinklą [Sorokin] pamatė arba užblokavo“.

Nojus Dobsonas 13:41 pirmojo kėlinio metimu iš dešiniojo taško išvedė Niujorką į priekį 1:0.

Cizikas antrojo kėlinio 1:33 rezultatas tapo 2:0, kai Johnstonas padavė atidėtą baudą.

„Tai buvo raktas į gerą startą ir pirmavimą“, – sakė Cizikas. “Tai tiesiog tęsėsi iš ten.”

Vaizdo įrašas: NYI @ ANA: Gražus Johnstono perėjimas suranda Ciziką

Sorokinas vieną iš geriausių atakų atmušė per 4 prieš 4 situaciją antrojo kėlinio 16:19, naudodamas dešinįjį trinkelę ir atremdamas metimą iš aikštelės. Kevinas Šatenkirkas.

“Maniau, kad gavome gerą atsakymą”, – sakė Trotzas. “Pirmasis kėlinys buvo solidus. Žinojome, kad galime būti geresni nei praėjusią naktį. Man patiko mūsų požiūris, tiesiog “Pažaiskime čia ledo ritulį”.

Andy Greene’as trečiojo kėlinio 11:43 įvartį pelnė riešo smūgiu iš kairiojo akistatos rato ir išvedė Islanders į priekį 3:0.

Kieffer Bellows 15:06 rezultatu 4:0 pelnė įvartį.

Vaizdo įrašas: NYI @ ANA: Bellows pinga vienas į viršų

Sorokinas trečiajame kėlinyje atmušė 13 kamuolių.

„Man patinka, kad mes bandome įmušti ritulį, bet turime juos įveikti“, – sakė Eakinsas. „Kai yra galimybių, turime jas išnaudoti.

„Islanders“ žaidė be centro Mathew Barzal (apatinė kūno dalis) ir gynėjas Zdeno Chara (viršutinė kūno dalis), kurie šeštadienį buvo sužeisti per Los Andželo „Kings“ klubą 5:2.

„Tai kito žmogaus mentalitetas“, – sakė Cizikas. „Norėjome ten išeiti ir konkuruoti kaip komanda.

„Ducks“ žaidė 0 prieš 2 ir yra 0 prieš 9 per pastarąsias trejas rungtynes.

„Jie žinomi kaip tvirta besiginanti komanda ir rūpinasi savo pabaiga, todėl žinojome, kad bus sunku“, – Anaheimo gynėjas. Cam Fowler sakė. “Negalėjome rasti būdo, kaip tai padaryti. Tai taip paprasta.”

PASTABOS: Tai buvo pirmosios „Islanders“ ir „Ducks“ rungtynės nuo gruodžio mėn. 2019 m. 21 d., kai Anaheimas laimėjo 6:5 per seriją. … Sorokinas yra ketvirtas aktyvus vartininkas, per pirmąsias 30 NHL laimėtų aštuonis kartus išmušęs kamuolį. Martinas Džounsas (10), Elvis Merzlikins (8) ir Cam Talbot (8). … Niujorkas blokavo 20 metimų, iš jų septynis – gynėjas Ryanas Pulockas. Nuo gruodžio mėn. Dobsonas įmušė devynis įvarčius. 5, daugiausia iš bet kurio NHL gynėjo. Per pastarąsias aštuonerias rungtynes ​​jis turi aštuonis taškus (tris įvarčius, penkis rezultatyvius perdavimus). … Islanders gynėjas Sebastianas Aho atliko rezultatyvų perdavimą penkiose rungtynėse iš eilės. … Tai buvo pirmas 100-ąsias NHL rungtynes ​​žaidusio Johnstono pastangos atlikti kelis taškus. … Ducks šešių rungtynių aikštelėje yra 1-2-0. … Anaheimo į priekį Maksas Komtoisas atliko vieną smūgį į vartus per 14:29 ledo laiko po to, kai buvo sveikas įbrėžimas prieš dvejas rungtynes. … Ančių centras Adomas Henrikas nežaidė dėl ligos. …. Lukas Dostalis buvo atšauktas Anaheimas iš Amerikos ledo ritulio lygos San Diego ir tarnavo atsarginiu vartininku.